м. Рівне, вул. Київська, 21 БЦ "ПОЛІТОН" офіс #308
(097) 722-31-07 | (068) 084 90 07

ТУРЕЧЧИНА

ТУРЕЧЧИНА - КРАЇНА РЕЛАКСУ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Туреччина по праву входить до числа найбільш затребуваних туристичних напрямків. Адже в цій країні можливі найрізноманітніші сценарії відпочинку, цілком доступні за ціною і при цьому не поступаються в комфорті і рівні сервісу дорогим і «розкрученим» аналогам.

Туреччина особливо приваблива для шанувальників пляжного відпочинку в форматі «все включено». Тут їх чекають знамениті курорти Середземного і Егейського морів – Анталья, Аланья, Кемер, Мармарис, Кушадаси, Бодрум, Ізмір і інші, а також не настільки відомі і навіть дикі куточки на Чорному морі. На турецьких узбережжях можна відпочивати з сім’єю, з компанією або удвох – різноманіття місцевих готелів здатне задовольнити запити самих різних туристів.

Туреччина вразить і тих, хто цікавиться культурою та історією: країна з багатим минулим зберігає величезну кількість історичних пам’яток. Серед них – стоїть на берегах протоки Босфор Стамбул – колишня столиця Римської, Візантійської, Латинської і Османської імперій, печерні міста Каппадокії, включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, античне місто Ефес, де знаходиться храм Артеміди – одне з семи чудес світу, гора Немрут- Даг з гробницею Антіоха I з династії Селевкідів, Лікійські гробниці, легендарна Троя і багато інших.

Окремої уваги мандрівників заслуговують природні красоти Туреччини: гора Арарат, печера Дамлаташ, термальні джерела Памуккале з природними соляними басейнами, Зелений каньйон в Таврських горах, водоспад Манагавт, Прінцеви острова і т.д.

Дістатися до всіх цих місць не складе труднощів завдяки розвиненій системі транспорту та туристичного сервісу. Втім, заради насиченого відпочинку необов’язково їхати з узбережжя: курорти Туреччини відрізняються чудовою інфраструктурою для відпочинку і розваг – і в околицях кожного обов’язково знайдеться щось цікаве.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ