м. Рівне, вул. Київська, 21 БЦ "ПОЛІТОН" офіс #308
(097) 722-31-07 | (068) 084 90 07

ОАЕ

ОАЕ - КРАЇНА МРІЙ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

ОАЕ – це унікальне переплетення східної розкоші, древніх традицій і ультрасучасних технологій. Перлина Близького Сходу пропонує відпочинок і розваги для найдосвідченіших туристів. Сім еміратів, кожен з яких представляє собою окрему державу, розкинулися в східній частині Аравійського півострова, омивається теплими водами Перської та Оманської заток.

ОАЕ вражає розмахом у всьому – від найграндіозніших в світі архітектурних споруд і приголомшливих готелів до схожих на цілі міста торгових і розважальних центрів.

«Париж Перської затоки» – знаменитий Дубай, майже всі визначні пам’ятки якого можна охарактеризувати словом «самий»: найвищий в світі хмарочос Бурдж-Халіфа і найбільший в світі акваріум, один з кращих в світі аквапарків – Wild Wadi і єдиний на Близькому Сході гірськолижний комплекс Ski Dubai, рукотворні Пальмові острови, які можна побачити з Місяця, і один з найвищих в світі музичних фонтанів.

Найбільший з еміратів Абу-Дабі, де розташована однойменна столиця ОАЕ, славиться численними мечетями, парками, чудовими пляжами і прекрасними можливостями для активного та сімейного відпочинку. А ще тут знаходиться найбільший в світі критий тематичний парк Ferrari World.

Найдавніший емірат Шарджа вважається культурною столицею країни – тут безліч унікальних музеїв, галерей, мечетей і старовинний район Мереджа, який називають «музейної скарбницею ОАЕ».

Гордість емірату Фуджейра – білосніжні незаймані пляжі, кращі в ОАЕ місця для дайвінгу, мальовничі ущелини і природні мінеральні джерела.
Емірат Аджман знаменитий судочинством і видобутком дивовижних перлів, Рас-ель-Хайма привертає гостей цілющими гарячими джерелами, а в еміраті Умм-аль-Кувейн, розташованому на мальовничому узбережжі, знаходяться найкращі в ОАЕ треки для верблюжих перегонів, аквапарк Dreamland зі штучним 18-метровим вулканом і природний заповідник острова.

Унікальне різноманіття ОАЕ потрібно побачити своїми очима, адже в цій країні, як писав Омар Хайям: «Хоч куди обернешся, все диво для очей!

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ