м. Рівне, вул. Київська, 21 БЦ "ПОЛІТОН" офіс #308
(097) 722-31-07 | (068) 084 90 07

ІТАЛІЯ

ІТАЛІЯ - КРАЇНА КАЗКА

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

“Море турів” пропонує своїм туристам всі види відпочинку в Італії: відпочинок на озерах, на морських і гірськолижних курортах, екскурсійний, а також лікувальний. Можливості відпочинку в цій красивій і самобутній країні неймовірно широкі і різноманітні. Тут вас чекає і чудовий пляжний відпочинок на морі, і термальні курорти для оздоровлення, і багаті екскурсійні програми, і відмінні гірськолижні курорти з чудово оснащеними трасами і розвиненою інфраструктурою. А також спокійний відпочинок на таких островах як Сардинія, Сицилія, Іскія.

Одним з найбільш популярних у українських туристів, італійських курортів є Ріміні, що пропонує пляжний і екскурсійний відпочинок. Тут надзвичайно широкі піщані пляжі (до 170 м в деяких ділянках узбережжя), великі можливості для здійснення шопінгу, а також найцікавіших екскурсійних поїздок в такі міста як Венеція, Піза, Флоренція, Сан-Марино і ін. Влітку тут створені всі необхідні умови для відпочинку з дітьми, є молодіжні табори.

Термальні курорти є в різних частинах Італії. Найбільш відомі з них – острів Іскія недалеко від Неаполя і Монтекатіні-Терме поруч з Флоренцією. На цих курортах розроблені спеціальні термальні процедури для лікування опорно-рухового апарату, дихальної системи, кровообігу і травної системи. Тут туристи можуть поєднувати оздоровчий відпочинок з пізнавальними екскурсіями в сусідні з курортами міста – Неаполь і Флоренцію.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ