м. Рівне, вул. Київська, 21 БЦ "ПОЛІТОН" офіс #308
(097) 722-31-07 | (068) 084 90 07

ГРЕЦІЯ

ГРЕЦІЯ - КРАЇНА ОСТРОВІВ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Сонячна Греція, давня Еллада, колиска європейської цивілізації, батьківщина Олімпійських Ігор, земля міфів і легенд – як багато імен і епітетів має ця дивовижна країна! Блакитні води трьох морів омивають понад 2000 островів і саму звивисту в світі берегову лінію, де «море тягнеться до землі тисячами рук», а смуга білосніжних пляжів чергується із затишними бухтами і грядою мальовничих скель. Стародавні міста і храми Греції дихають самою історією, природа захоплює своєю первозданною красою, а сердечна грецька гостинність має велике тяжіння до незабутнього відпочинку в цій казковій країні.

У Греції кожен знайде щось для себе: любителі безтурботного пляжного та сімейного відпочинку, дайвери і екстремали, гурмани і любителі нічних клубів, шанувальники історії, всіляких екскурсій і активного туризму. Чому? Як не банально – тому що в Греції все є. Ласкаве сонце, прозоре смарагдове море і напоєні п’янкими ароматами сади, смачні рясні страви і терпке іскристе вино, міста, що налічують тисячоліття історії, і унікальні пам’ятники, без яких неможливо уявити культурну спадщину нашої планети.

У Греції є Афінський Акрополь і монастирі Метеори, батьківщина багатьох міфів – півострів Пелопоннес і чудові пляжі півострова-тризуба Халкідікі, лабіринт чудовиська Мінотавра на стародавньому Кріті і Родос, знаменитий гігантською статуєю Колоса, фантастичний острів-вулкан Санторіні і благословенний Святим Спиридоном острів-сад Корфу … Але все, що в Греції є, перерахувати неможливо, тому що, це – країна нескінченних відкриттів і задоволень!

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ